+421 949 010 249KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Doprava a platba

Doprava

Kuriér DPD na dresu

Doručenie na vašu dodaciu adresu je do 24 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu. O doručovaní tovaru Vám príde informačná sms správa na Vami uvedené tel. číslo z objednávky. Doručenie tovaru je realizované v pracovných dňoch (8-18 hod). Doprava je hradená zákazníkom. Zaplatiť za tovar a dopravu je možné dobierkou, vopred prevodom na účet alebo platobnou kartou online. Cena za doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra je 2,50 € (+ 1,00 € dobierka).

Ceny sú s DPH, platia na dopravu v rámci celej SR.

Zásielka do ČR

Do Českej Republiky nie je možné zaslať zásielku s platbou na dobierku. Zásielka musí byť zaplatená vopred prevodom na účet príp. platobnou kartou(eCard). Po pripísaní peňazí na účet bude zásielka odoslaná.

Cena za doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra do ČR je 6,60 € (+ 1,40 € dobierka).

 


Platba

Dobierka

Pri nákupe tovaru zaplatíte kúpnu cenu v hotovosti dodávateľovi alebo vodičovi prepravnej služby.

Platba kartou online - eCard

Kúpnu cenu zaplatíte platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu. Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet.

Platba vopred prevodom na účet

Kúpnu cenu zaplatíte vopred prevodom na náš bankový účet na základe údajov z predfaktúry (potvrdzovacieho emailu), ktorý dostanete po odoslaní objednávky. Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet.

Platba cez splátkový systém QUATRO

Kúpnu cenu zaplatíte cez spotrebiteľský úver QUATRO. Po odoslaní objednávky sa vám zobrazí výzva na vybavenie úveru v spoločnosti QUATRO. Po vyplnení formulára a schválení úveru vám tovar zašleme.