+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Doprava

Osobný odber

Adresy odberných miest - predajní sú uvedené v sekcii Kontakt. Pri osobnom odbere je možné tovar zaplatiť pri prevzatí v hotovosti alebo platobnou kartou. Samozrejme je možné tovar zaplatiť aj predom prevodom na účet.

Kuriér GEIS na dresu

Doručenie na vašu dodaciu adresu je do 24 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu. O doručovaní tovaru Vám príde informačná sms správa na Vami uvedené tel. číslo z objednávky. Doručenie tovaru je realizované v pracovných dňoch (8-18 hod). Doprava je hradená zákazníkom. Zaplatiť za tovar a dopravu je možné dobierkou, vopred prevodom na účet alebo platobnou kartou online. Cena za doručenie tovaru prostredníctvom kuriéra je 2,50 € (+ 1,00 € dobierka).

Ceny sú s DPH, platia na dopravu v rámci celej SR.


Platba

Dobierka

Pri nákupe tovaru zaplatíte kúpnu cenu v hotovosti dodávateľovi alebo vodičovi prepravnej služby.

Platba na odbernom mieste

Kúpnu cenu zaplatíte pri prevzatí tovaru v hotovosti alebo kartou na predajni, resp. odbernom mieste.

Platba kartou online - eCard

Kúpnu cenu zaplatíte platobnou kartou cez zabezpečenú platobnú bránu. Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet.

Platba vopred prevodom na účet

Kúpnu cenu zaplatíte vopred prevodom na náš bankový účet na základe údajov z predfaktúry (potvrdzovacieho emailu), ktorý dostanete po odoslaní objednávky. Tovar vám zašleme po pripísaní platby na náš účet.

Platba cez splátkový systém QUATRO

Kúpnu cenu zaplatíte cez spotrebiteľský úver QUATRO. Po odoslaní objednávky sa vám zobrazí výzva na vybavenie úveru v spoločnosti QUATRO. Po vyplnení formulára a schválení úveru vám tovar zašleme.