+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Watch3 41mm BT, bronzové

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Vzhľad tradičných hodiniek s otočnou lunetou
Vodoodolné, s vojenskou certifikáciou a sklom Gorilla® Glass DX
Nabité vylepšenými funkciami pre cvičenie a zdravý životný štýl
  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

Už len 3 ks

379,00 €

Detaily

Prémiové smart hodinky pre zdravší život

Inovatívna technológia pre moderný životný štýl

V súčasnej hektickej dobe nemáme dostatok času na kontrolu nášho zdravia. Vylepšené Galaxy Watch3 od spoločnosti Samsung prichádzajú nielen v nádhernom dizajne klasických analógových hodiniek, ale sú tiež nabité inovatívnymi technológiami, ktoré vám pomôžu pri monitoringu vášho zdravotného stavu, spánku, tréningoch i pri orientácii vďaka zabudovanému GPS. Dokážete pomocou nich rýchlo odpovedať na prichádzajúce správy a prepájať ich s rôznymi zariadeniami. Vyznačujú sa totiž vynikajúcou Bluetooth kompatibilitou a vďaka odolnosti 5ATM/IP68 zvládnu vodu i prašné prostredie.

Otočte lunetou pre superrýchle ovládanie

Obľúbená otočná luneta vám umožní zábavnú a bleskovú manipuláciu s hodinkami. Prehľadné ovládanie podporí aj väčší displej Galaxy Watch3 a dve rôzne veľkosti – 45mm a 41mm prevedenia, ktoré sa dokážu maximálne prispôsobiť svojmu nositeľovi a poskytnú mu tak čo najplynulejší používateľský zážitok.

Luxusný remienok pre najvyšší komfort

Dotyk prémiovej teľacej kože vás prekvapí svojou mimoriadne mäkkou a príjemnou textúrou. Remienok je navyše z vnútornej strany precízne prešitý a spevnený, aby nedochádzalo k zbytočnému dráždeniu pokožky či neželanému sfarbeniu.

Väčší displej v ľahšom prevedení

Na ruke ich ani nepocítite. Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch3 sú až o 15 % ľahšie a ich telo je značne tenšie, aby ste si mohli naplno vychutnať slobodu pri ich nosení. Displej sa naopak dočkal rozšírenia, takže na ňom konečne prehľadne uvidíte všetko, čo budete potrebovať.

Nový ciferník, nový look na každý deň

Meňte svoj štýl, nie hodinky. Galaxy Watch3 disponujú celou kolekciou rozmanitých ciferníkov a variabilných grafických komponentov, vďaka čomu s vami budú ladiť či už pri každodennom behu, alebo neskôr večer pri návšteve divadla. Kreativite sa medze nekladú: športový, farebný, decentný alebo luxusný ciferník – môžete mať všetky a to v jediných hodinkách.

Vreckový tlakomer

Strážite si krvný tlak, ale nechce sa vám zakaždým používať tlakomer s manžetou? So smart hodinkami Galaxy Watch3 ho využijete len raz mesačne na kalibráciu v aplikácii Samsung Health Monitor. Potom už si môžete zmerať tlak kedykoľvek, keď sedíte a ste v pokoji. Dáta sa vám automaticky uložia do smartfónu, odkiaľ ich môžete zdieľať vo formáte PDF napr. s vaším lekárom. Cesta za pevnejším zdravím je tak jednoduchšia než kedykoľvek predtým.

Zmerajte si tepovú frekvenciu aj bez prístrojov

Aby toho nebolo málo, oplývajú inteligentné hodinky Galaxy Watch3 aj funkciou merania EKG. Jednoducho podržte zadné tlačidlo po dobu 30 sekúnd a nechajte vstavaný elektródový senzor zmerať váš srdcový rytmus. Funkcia EKG vám ihneď zobrazí výsledky, ktoré môžete pre lepšie pochopenie porovnávať alebo zdieľať. Okrem toho tiež testuje fibriláciu predsiení (AFib).

Monitoring kyslíka v krvi

Čím viac kyslíka, tým lepšie výkony. Galaxy Watch3 sú vždy pripravené informovať vás o hladine vášho SpO2 alebo množstva kyslíka v krvi, aby ste mohli zo seba vydať len to najlepšie. Pomáhajú im pri tom špeciálne LED a infračervené lúče, vďaka ktorým budete mať vždy poruke čerstvé dáta.

Hodinky, ktoré samé privolajú pomoc

Nerovný terén v kombinácii s únavou môže priniesť aj neželané úrazy či pády. Aj pre tieto situácie sú smart hodinky Galaxy Watch3 od spoločnosti Samsung vybavené – zabudovaný akcelerometer okamžite detekuje prudšie otrasy a v prípade potreby dokonca odošle varovnú správu s určením vašej polohy vybranému kontaktu z vášho telefónneho zoznamu.

Myslia aj na vašu regeneráciu

Kvalitný odpočinok je neoddeliteľnou súčasťou vyváženého životného štýlu. Galaxy Watch3 pre vás preto pracujú, aj keď vy spíte. Monitorujú hĺbku vášho spánku, REM cykly a celkový čas, ktorý trávite oddychom. Budete tak mať oveľa väčší prehľad o vašom spánkovom režime a možnosť vylepšiť svoje návyky aj vďaka tipom a edukačnému obsahu od National Sleep Foundation, ktoré nájdete v danej aplikácii.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register