+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Watch R800N 46mm, strieborné

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Dokonalé dizajnom.Výnimočné výkonom


Predstavujeme vám Samsung Galaxy Watch. Inteligentné hodinky, ktoré spájajú mimoriadne funkcie a štýlový dizajn. Klasický vzhľad im okrem elegantného tela a tvaru dodáva aj posúvajúca sa ručička, ktorú ešte dopĺňa efekt vrhajúceho tieňa. Prvotriedny dizajn tradičných luxusných hodiniek však v sebe ukrýva absolútne výnimočný výkon a doposiaľ nepoznané možnosti.


Nadčasový dizajn


Vhodné na plávanie (IP68, 5 ATM)


Výdrž až 80 hodín

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

329,00 €

Detaily

Elegantné ovládanie lunetou

Stačí otočiť okrajom hodiniek. Ľahšie a intuitívnejšie už ovládanie Galaxy Watch ani byť nemôže. Pootočením lunety prijmete hovory, upravíte hlasitosť a ovládnete ďalšie z bohatých funkcií svojich šikovných hodiniek.

Volanie vždy na dosah

Telefonujte bez svojho telefónu v ruke. Integrovaný mikrofón a reproduktor vám poskytnú možnosť prijímať hovory a volať priamo pomocou hodiniek či si prehrať hlasové správy.

Dosiahnite svoj cieľ s GPS

Pre dokonalú navigáciu nemusíte brať do ruky svoj telefón. Či už hľadáte cieľ pretekov alebo sa iba kocháte krásami prírody, šikovné hodinky Galaxy Watch od spoločnosti Samsung s integrovaným GPS modulom vás vždy bezpečne dovedú tam, kam potrebujete.

Pre váš aktívny život

Sledujú vašu aktivitu a zmeny počasia. Galaxy Watch sú jedinečným pomocníkom nielen pre priaznivcov aktívneho štýlu života. Či už na výlete s rodinou, alebo pri náročnej horskej túre, pokročilé funkcie šikovných hodiniek vždy oceníte.

Skvelé počúvanie kdekoľvek a kedykoľvek

Počúvajte svoje obľúbené skladby na cestách alebo pri cvičení aj bez smartfónu. So 4 GB internou pamäťou a vďaka podpore Bluetooth slúchadiel si svoj najmilší playlist vychutnáte prostredníctvom Galaxy Watch celkom bez obmedzenia.

* Na volanie vyžadujú hodinky spárovanie so smartfónom prostredníctvom rozhrania Bluetooth.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Hodnotenie