+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Watch R800N 46mm, strieborné

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Nadčasový dizajn
Výdrž batérie až 7 dní
Vhodné na plávanie (IP68, 5 ATM)
  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

249,00 €

Detaily

Nadčasové hodinky v klasickom dizajne

Predstavujeme vám Samsung Galaxy Watch. Inteligentné hodinky si vás na prvý pohľad získajú svojím luxusným dizajnom. Evokujú totiž vzhľad klasických guľatých ciferníkov s tikajúcou ručičkou. Určite vás nesklame ani veľké množstvo inteligentných funkcií, ktoré využijete pri manažovaní svojej práce či pri športe. Vyberte si štýlový doplnok s neprekonateľným výkonom a priam vojenskou odolnosťou.

Doladia váš osobný štýl

Zvoľte si presne taký vzhľad hodiniek, ktorý je vám najbližší. Budete mať pod kontrolou nielen utekajúci čas, ale aj svoj imidž. Galaxy Watch totiž vkusne doplníte niektorým zo širokej ponuky dizajnových remienkov v šírke 22 milimetrov a nemusia byť nutne len od spoločnosti Samsung. Meňte výzor hodiniek pootočením lunety podľa vašej nálady či momentálneho outfitu. Tomu všetkému kraľuje Super AMOLED displej, ktorý vám bez nutnosti aktivácie hodiniek bude neustále zobrazovať presný čas.

Skvelé songy stále s vami

Započúvajte sa do obľúbených skladieb, nech už ste kdekoľvek. Stačí hodinky spárovať s bezdrôtovými slúchadlami. Do 4GB interného úložiska sa totiž zmestí dostatok hudby aj na dlhé cestovanie. Nemusíte tak mať v ruke svoj mobilný telefón, aby ste svoje songy mali neustále na dosah.

Elegancia plná sily

Ich prémiový zovňajšok skrýva rýchly hardvér a silnú batériu. O plynulý chod všetkých funkcií a aplikácií Galaxy Watch sa stará kombinácia dvojjadrového 1,15GHz procesora a 768 MB operačnej pamäte. Vďaka vylepšenej batérii si budete radosť z hodiniek užívať oveľa dlhšie. A keď ich už bude nutné nabiť, stačí ich položiť na bezdrôtovú nabíjačku.

Stvorené pre vaše aktivity

Inteligentné hodinky Galaxy Watch podporujú aktívny štýl života. Sú preto ideálnym zariadením na používanie bezplatnej aplikácie Samsung Health, vďaka ktorej získate prehľad napríklad o svojom zdravotnom stave alebo spálených kalóriách. Dokážu tiež merať kvalitu vášho spánku, tepovú frekvenciu a sledovať rôzne druhy tréningu a pohybu. Rozoznajú 39 druhov rozmanitých aktivít a svedomite zaznamenajú vaše výkony, aby ste sa mohli neustále zlepšovať. Pri vysokom pracovnom tempe oceníte funkciu detekcie stresu, ktorá vás upozorní, kedy by ste mali svoje výkony mierniť.

Majte absolútny prehľad

Galaxy Watch sú hodinky na celý deň. Fungujú ako váš osobný asistent. V noci sledujú jednotlivé fázy spánku. Ráno vám poskytnú praktický prehľad nadchádzajúceho dňa a predpoveď počasia. V priebehu dňa vám na displeji ukážu program na desať hodín dopredu. A pred spánkom vás upozornia na povinnosti aj na dôležité informácie o vašom zdraví.

Vždy dodržujú správny smer

Vďaka integrácii GPS navigácie do hodiniek Galaxy Watch budete vždy na tej správnej ceste. Napovedia vám, ktorým smerom sa máte vydať. Nech už budete na obchodnej ceste v zahraničí alebo doma, na svoje smart hodinky sa vždy môžete spoľahnúť. Ak však radi unikáte do prírody a skúšate svoje limity, poteší vás integrovaný barometer a výškomer.

Oceľová odolnosť pre milovníkov kvality

Nebojte sa zobrať svoje inteligentné hodinky Galaxy Watch ani do extrémnejších podmienok. Vyznačujú sa totiž skvelou odolnosťou voči prachu a dažďu. Vďaka tomu získali aj certifikáciu 5ATM a IP68 a spĺňajú tiež vojenský štandard MIL-STD-810G.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register