+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Buds+, čierne

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Podmienky: V rámci kampane BLACK FRIDAY je možné si zakúpiť len dva produkty v akciovej ponuke.


Vylepšené bezdrôtové slúchadlá v komfortnom a praktickom prevedení Dokonalý zážitok z hudby vďaka zvuku prémiovej značky AKG Na jedno nabitie vydržia až 11 hodín prehrávania hudby

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

129,00 €

Detaily

Doprajte vašim ušiam priestor

Vychutnávajte si audio zážitky všetkých možných druhov v prvotriednej kvalite so slúchadlami Galaxy Buds+. V spolupráci s audio expertmi AKG vytvorila spoločnosť Samsung slúchadlá, ktoré dodajú nový rozmer nielen vašim telefonátom, ale tiež hudbe či podcastom.

Vyrovnané basy aj výšky

Frekvenčne vyvážený zvuk s dunivými hĺbkami a priezračnými výškami vám poskytnú Galaxy Buds+ aj vďaka špeciálnemu dvojpásmovému dynamickému systému meničov. Pre ešte lepšie vyznenie sú vybavené aj vylepšeným ovládačom.

Čisté vyznenie hovorov

Kdekoľvek sa budete práve pohybovať, Galaxy Buds+ zaistia bezproblémové vyznenie vašich hovorov. Špeciálna dvojica vonkajších mikrofónov zosilní váš hlas aj v tých najhlučnejších priestoroch.

Zbavte sa okolitého hluku

Vďaka systému troch adaptívnych mikrofónov Galaxy Buds+ vždy podporia silu vášho hlasu pri telefonovaní. Vnútorný mikrofón sa totiž s dvojicou vonkajších postará o potlačenie okolitého hluku.

Dlhé hodiny počúvania

Nemusíte mať žiadnu obavu o výdrž vašich Galaxy Buds+. Na jedno nabitie poskytujú až 11 hodín počúvania, ktoré s nabíjacím puzdrom predĺžite až na neuveriteľných 22. Navyše je možné ich dobiť jednoduchým položením na akúkoľvek bezdrôtovú nabíjačku s Qi kompatibilitou. A na smartfóne môžete vždy presne skontrolovať, koľko percent ostáva na nabíjacom puzdre a každom slúchadle.

Staňte sa zvukárom okolitého sveta

Nenechajte sa slúchadlami akokoľvek obmedzovať pri vašom každodennom živote a komunikácii. Galaxy Buds+ môžete nastaviť tak, aby ste počuli presne toľko z okolitého sveta, koľko potrebujete. Stačí upraviť hlasitosť okolitého ruchu.

Jednoduchá manipulácia

Doprajte si kontrolu nad Galaxy Buds+ bez toho, že by ste sa museli zbaviť voľnosti a používať telefón. Ovládať funkcie slúchadiel, ako je hlasitosť či prepínanie playlistov, teraz môžete jednoduchým ťuknutím na ich touchpad.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register