+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Samsung Galaxy Buds Live, bronzové

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Podmienky: V rámci kampane BLACK FRIDAY je možné si zakúpiť len dva produkty v akciovej ponuke.


Unikátny dizajn bezdrôtových slúchadiel Funkcie akívneho potlačenia hluku ANC Zvuk prémiovej značky AKG

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

169,00 €

Detaily

Radosť počúvať

Doprajte si prémiový poslucháčsky zážitok s Galaxy Buds Live, slúchadlami, ktoré kombinujú ergonomický dizajn so špičkovou audio technológiou. Slúchadlá sú navrhnuté pre čo najpohodlnejšie počúvanie kdekoľvek a kedykoľvek.

Elegancia a komfort

Dizajn Galaxy Buds Live od spoločnosti Samsung je špeciálne prispôsobený tak, aby zodpovedal vášmu uchu. Rovnako vás však očarí elegantným štýlom, ktorý ešte umocňuje ich puzdro v štýle šperkovnice. Vybrať si navyše môžete až z dvoch veľkostí silikónových nadstavcov, čo zaručí, že vám slúchadlá perfektne sadnú.

Nenechajte sa rušiť

Stačí jedno dlhé stlačenie a sofistikovaná funkcia Aktívneho potlačenia hluku (ANC) vám zabezpečí nerušené počúvanie vášho obľúbeného playlistu odstránením nechcených ruchov z okolia. Zároveň sa však postará o to, aby vašim ušiam zvonka nič dôležité, ako sú napríklad hlasy alebo oznámenia, neuniklo.

Reproduktory vo vašich ušiach

Napriek kompaktným rozmerom sa Galaxy Buds Live stanú skutočne výkonnými reproduktormi vašej obľúbenej hudby. Na ich dizajne spolupracovala spoločnosť Samsung s audio expertmi z firmy AKG. Výkonný driver sa tak postará o skutočne priestorový zvuk a čisté, zreteľné vyznenie basových frekvencií.

Jasné vyznenie hlasu

S bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Live si doprajete nielen skvelé poslucháčske zážitky, ale poskytnú vám komfort aj pri vašich hovoroch. Disponujú totiž troma zabudovanými mikrofónmi a špeciálne riešenou jednotkou snímania hlasu, vďaka čomu vás bude kamarát na druhej strane vždy dobre počuť.

Len tak sa nezastavia

Vychutnávajte si tóny skvelej hudby bez obavy, že sa bezdrôtové slúchadlá každú chvíľu vybijú. Po nabití zaistí výkonná batéria nonstop počúvanie až po dobu 6 hodín. A pri priebežnom dobíjaní v puzdre vydržia Galaxy Buds Live dokonca až neuveriteľných 21 hodín.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register