+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mi Smart Projektor Mini

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Xiaomi Mi Smart projector Mini je kompaktný projektor, ktorý si nájde miesto v každej domácnosti, zasadačke alebo chate vďaka svojim rozmerom keďže meria iba 15cm na výšku a váži 1,3 kg.


Xiaomi Mi Home Projector Mini má lampu s vysokou svietivosťou 500 ANSI lumenov a môže premietať Vaše filmy a videá vo FHD rozlíšení 1080p. K dispozícii je podpora pre HDR10. Veľkosť obrazovky môže byť nastavená od 60 palcov až do 120 palcov. 


LED žiarovka na tomto domácom projektore vydrží až 30 000 hodín. Má tiež integrované kvalitné reproduktory s podporou Dolby Atmos a DTS vďaka čomu vnesie do každého väčšieho či menšieho priestoru kvalitný zvuk. Projektor je vybavený portmi pre USB, HDMI a aux portom vzadu, ktorý sa dá použiť na pripojenie k iným periférnym zvukovým zariadeniam.


Projektor je predinštalovaný s operačným systémom TV MIUI. To mu umožňuje streamovať Váš obľúbený obsah ako Netflix, YouTube, televízne programy a filmy. Samozrejmosťou je podpora hlasového ovládania, ktoré vám umožní ovládať projektor bez diaľkového ovládania.


O hladký chod projektoru sa stará 2GB RAM a svoje média si viete uložiť vďaka 16GB úložného priestoru.

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: na otázku

499,00 €
  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register