+421 949 010 249KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amazfit GTS 3 Čierna

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: nedostupné

149,90 €

Detaily

Ultra HD rozlíšenie na AMOLED displeji

Smart hodinky Amazfit vynikajú veľkým 1,75" AMOLED displejom s jemnosťou 341 PPI. Bez problémov tak uvidíte všetky informácie aj na priamom slnku. Sklíčko displeja je temperované a disponuje ochranou proti zachytávaniu odtlačkov prstov.

Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 Black sa vám prispôsobia

Tenké a ľahké vyhotovenie hodiniek Amazfit bude skvele sedieť na vašej ruke. Inteligentné hodinky Amazfit GTS 3 Black si môžete prispôsobiť vášmu štýlu výberom zo širokého portfólia ciferníkov (viac ako 100 vzhľadov a 15 animovaných) a výhodou je, že si môžete vytvoriť aj svoj vlastný. Je len na vás, či si na každý deň zvolíte nový ciferník

Fitness hodinky neustále sledujú vaše zdravie

Vnútri hodiniek Amazfit GTS 3 sa nachádza pokročilý biometrický senzor 6PD BioTracker PPG 3.0, ktorý dokáže merať hneď niekoľko zdravotných metrík naraz. Ľahko a rýchlo tak zistíte vašu pulzovú frekvenciu, okysličenie krvi, alebo mieru stresu.

Na displeji hodiniek Amazfit GTS 3 budete všetko prehľadne vidieť

Po spárovaní s vaším smartfónom (iOS aj Android) uvidíte na displeji hodiniek Amazfit GTS 3 všetky potrebné notifikácie. No napríklad ihneď po prebudení nemusíte rýchlo párovať hodinky s telefónom, ale sami sa priamo v hodinkách Amazfit GTS 3 môžete pozrieť trebárs na kvalitu vášho spánku.

Smartwatch ocenia i nároční športovci

Športovci ocenia, že v ponuke smartwatch Amazfit GTS 3 je celkom 150 športových režimov. Na svoje si prídu sóloví športovci, ale aj tí, ktorí hrajú tímové hry. Smart hodinky Amazfit dokážu inteligentne rozoznať váš pohyb a automaticky začnú zaznamenávať vašu aktivitu.

Smart hodinky Amazfit GTS 3 vám uvoľnia ruky

Nie je času nazvyš a potrebujete mať voľné ruky, ale zároveň potrebujete niečo vybaviť? Smart hodinky Amazfit GTS 3 ponúkajú možnosť využiť hlasového asistenta Amazon Alexa. Hlasovými povelmi si nastavíte budík, aktivujete športový režim a mnoho ďalšieho.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Podobné produkty