+421 949 010 249KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amazfit GTS 2 mini Meteor Black

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: nedostupné

89,90 €

Detaily

Amazfit GTS 2 mini majú dizajn bez okrajov so starostlivo zaobleným 2,5D sklom. Vďaka ľahkej váhe 19,5 g, hrúbke 8,95 mm (bez základne snímača) a silikónovému remienku priateľskému k pokožke vám GTS 2 mini umožnia vychutnať si ľahkosť času. Sú vybavené 1,55-palcovou obrazovkou AMOLED s jasom 450 nit a 100% vysokou sýtosťou farieb NTSC. Vďaka viac ako 50 ciferníkom, z ktorých väčšina má zodpovedajúci displej Always-on, sa môžete ubezpečiť, že ste vždy v štýle a vidíte rozhranie, ktoré sa vám páči. Dokonca je možné si nahrať vlastnú fotografiu na pozadie ciferníka a pomocou modulárneho vytáčania na mieru sa zamerajte na to, na čom vám záleží. Amazfit GTS 2 majú kapacitu batérie 220 mAh s výdržou až 14 dní. Na zaznamenanie dôležitých okamihov prostredníctvom vášho smartfónu, použite bluetooth spúšť v hodinkách.

Všestranný manažment zdravia

Amazfit GTS 2 mini môžu poskytovať monitorovanie srdcového rytmu, meranie saturácie krvi kyslíkom, monitorovanie spánku, sledovanie úrovne stresu a sledovanie ženského cyklu, ako aj ďalšie funkcie na dosiahnutie úplného riadenia zdravia z vášho zápästia. Systém hodnotenia zdravia PAI ™ tiež spracováva komplexné údaje o zdraví pomocou pokročilého algoritmu, ktorý prezentuje vašu fyzickú kondíciu v jednoduchom skóre s jednou hodnotou.

Meranie saturácie kyslíka

Saturácia krvou kyslíkom (SpO2) je jedným z najdôležitejších ukazovateľov ľudského zdravia. Po dlhodobej intenzívnej fyzickej alebo duševnej činnosti držte ruku stále v pokoji a otestujte si hladinu SpO2 v okamihu, keď sa začnete cítiť zle, aby ste lepšie pochopili svoju fyzickú kondíciu.

Monitorovanie srdcového rytmu 24 hodín

24-hodinová vysoko presná funkcia monitorovania srdcového rytmu GTS 2 mini podporuje špičkové hĺbkové sledovanie zdravia srdca. Hodinky poskytujú aj varovania pred abnormálne zvýšenou srdcovou frekvenciou.

Monitorovanie kvality spánku

Amazfit GTS 2 mini dokážu posúdiť kvalitu vášho spánkového dýchania v ľahkých, hlbokých a spánkových fázach REM počas noci a tiež podporujú identifikáciu denného spánku, aby zaznamenávali úplnejšie informácie o vašom odpočinku

Sledovanie ženského cyklu

Po zaznamenaní vašej menštruácie môžu Amazfit GTS 2 mini inteligentne a dôverne predpovedať čas a dĺžku nasledujúcich menštruačných a plodných období. Pochopte svoj cyklus, aby ste sa vyhli prekvapeniam.

Systém hodnotenia zdravia PAI ™

Skóre PAI ™ sa počíta na základe spracovania údajov o vašom srdcovom rytme a ďalších komplexných zdravotných informácií pomocou algoritmu. Toto skóre s jednou hodnotou poskytuje prispôsobené hodnotenie stavu pre každého používateľa na základe jeho jedinečných údajov o zdraví a ponúka každému prispôsobenú skúsenosť. Systém hodnotenia zdravia PAI ™ podporuje veľkú väčšinu typov cvičení bez ohľadu na čas a miesto.

Monitorujte svoj stres

Stres je základnou príčinou mnohých zdravotných problémov. S GTS 2 mini môžete skontrolovať, kde leží vaša osobná úroveň stresu - od uvoľneného, normálneho, stredného alebo vysokého - kedykoľvek, keď sa cítite počas celého dňa pod tlakom alebo stresom získajte tipy ako ho znížiť.

70+ vstavaných športových režimov

Amazfit GTS 2 mini poskytujú viac ako 70 zabudovaných športových režimov, ktoré umožňujú pokryť potreby športových nadšencov či už v interiéri alebo exteriéri.

Pri cvičení môžete ovládať hudbu z telefónu. Hodinky poskytujú upozornenia na fázy cvičenia, stav srdcového rytmu a po ukončení tréningu generujú správu o športových údajoch v aplikácii.

 

Špecifikácia

Displej: Amoled

Veľkosť: 1,55 palca

PPI: 301

Rozlíšenie: 354x306

Váha: 19,5g (bez remienka)

Materiál puzdra: hliník, plast

Veľkosť (štvorec): 40,5 x 35,8 x 8,95 mm (bez základne snímača)

Vodeodolnosť:  5 ATM

Kapacita batérie: 220 mAh (typická hodnota)

Spôsob nabíjania: nabíjacia základňa

Doba nabíjania: asi 2 hodiny

Typická životnosť batérie: 14 dní

Senzory: BioTracker ™ 2 PPG , Senzor akcelerácie, Senzor gyroskopu, Geomagnetický snímač, Senzor okolitého svetla, Vibračný motor

Pripojenie: Bluetooth 5.0 BLE

Materiál náramku: silikón

Šírka: 20 mm

Balenie: hodinky (vrátane štandardného remienka) / nabíjacia základňa / užívateľská príručka

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register