+421 949 010 249KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amazfit GTR 3 Šedá

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: nedostupné

149,90 €

Detaily

Výdrž batérie až 21 dní

Amazfit GTR 3 vydrží dlho a to naozaj dlho. Ich integrovaná výkonná batérie zaisťuje úctyhodnú výdrž až 21 dní bežnej prevádzky na jedno nabitie. V pohotovostnom režime potom ich výdrž dosahuje až 40 dní bez nabíjania a to je už nejaká porcia energie.

Veľký a skvele čitateľný AMOLED displej

Všetky dôležité údaje o vašich aktivitách alebo zdravotnom stave nájdete na veľkom a prehľadnom 1,39“ AMOLED displeji s pôsobivým 66% pomerom obrazovky k telu. Displej s bezkonkurenčnou vizuálnou čistotou, ktorá dosahuje až 326 PPI, je pritom dobre viditeľný aj za priameho slnečného svetla.

Keď sa klasika spája s budúcnosťou

Ako každé správne moderné hodinky, sú aj Amazfit GTR 3 navrhnuté tak, aby nielenže ponúkli množstvo zaujímavých funkcií, ale zároveň aj dobre vyzerali. So svojim dizajnom inšpirovaným klasickými hodinkami v podobe guľatého tela z ľahkej a pritom odolnej leteckej hliníkovej zliatiny a zakrivenej sklenené obrazovky, sa tak hodinky stanú elegantným doplnkom každého outfitu.

Zvoľte si každý deň nový štýl

Nový deň s novým vzhľadom hodiniek? Prečo nie? Amazfit GTR 3 vám umožní zladiť svoju náladu alebo outfit so smart hodinkami prostredníctvom výberu z viac než 100 štýlových ciferníkov, pričom všetky majú svoj vlastný always-on vzhľad. Alebo vkročte do budúcnosti výberom z 15 animovaných ciferníkov. Samozrejmosťou je potom možnosť nahrania vlastnej fotografie ako pozadie ciferníku.

Zistite, ako dobre v noci spíte

Stresujúce pracovné dni alebo náročný životný štýl môžu viesť k zlej kvalite spánku. Pomocou hodiniek GTR 3 si môžete jednoducho zmerať kvalitu svojho spánku, ktorú ráno uvidíte priamo na displeji hodiniek bez nutnosti zdĺhavého hľadania v telefóne.

Všetky zdravotné údaje na jednom mieste

Vaše zdravie by vždy malo byť na prvom mieste a práve preto sú hodinky vybavené pokročilými senzormi pre meranie vášho zdravotného stavu. Jedným kliknutím na displeji sa dozviete, aký je váš srdcový tep, obsah kyslíku v krvi alebo úroveň stresu. Umožňujú sledovať menštruačný cyklus, vrátane predpovede jeho času a dĺžky a upozornia vás, kedy máte príliš vysokú hladinu stresu a navrhnú dychové cvičenia pre jeho zmiernenie.

Viac než 150 športových režimov

Či už dávate prednosť tímovým alebo individuálnym športom, s hodinkami GTR 3 budete mať naozaj poriadny výber športových aktivít. Pomocou viac než 150 športových režimov budú hodinky v závislosti na výbere monitorovať vaše štatistiky, vrátane prejdených krokov, vzdialenosti, srdcovej frekvencie alebo spálených kalórií a vy tak ľahko zistíte, ako ste si pri tréningu viedli.

Dokonale presné určovanie polohy

Majte dokonalý prehľad o trase vášho behu alebo jazdy na bicykli. Hodinky zaujmú vysoko presným určovaním polohy pomocou navigačných systémov GPS, Glonass, Galileo, BDS a QZSS, s ktorými sa už nestratíte ani v tom najhustejšom lese.

Hodinky, ktoré sa neboja vody

Užívajte si potápanie v mori alebo trénujte plávanie v bazéne bez nutnosti dávať dole svoje hodinky. Vďaka svojmu kvalitnému vyhotoveniu sú hodinky so svojou certifikáciou 5 ATM vodoodolné až do hĺbky 50 metrov.

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Podobné produkty