+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amazfit GTR 2e_US_Europe_Obsidian Black

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Koncept bezhraničného dizajnu hodiniek Amazfit GTR 2e zahŕňa veľkú 1,39-palcovú obrazovku AMOLED HD pokrytú zakriveným sklom, ktorá prirodzene prechádza do starostlivo vylešteného tela hodiniek, čo vedie k lepšej vizuálnej estetike a širšiemu zornému poľu. Vybrať si môžete z viac ako 50 štýlov ciferníkov a taktiež si na niektorých ciferníkov upraviť widgety, aby ste mali ľahký prístup k informáciám. Na pozadie ciferníka je možné nahrať aj svoje obľúbené obrázky. Displej Always-on vám umožní sledovať čas, aj keď sú ostatné funkcie hodiniek neaktívne a informuje vás tak o každom dôležitom okamihu vo vašom živote. K dispozícii je tiež viac ako 40 vždy zapnutých displejov, ktoré zodpovedajú vášmu vzoru hodiniek, takže kedykoľvek môžete vidieť displej, ktorý sa vám páči. Vďaka sofistikovanejšiemu dizajnu obvodu, tenšiemu telu a vysokokapacitnej batérii s kapacitou 471 mAh sa hodinky vyznačujú predĺženou výdržou, ktorá vám postačí všade, kam vás cvičenie zavedie. Hodinky majú vodotesnosť 5 ATM (do hĺbky 50 m), čo umožňuje ich nosenie pri každodennom používaní vrátane plávania. Hodinku sú kompatibilné s aplikáciou Zepp, vďaka ktorej má užívateľ nepretržitú správu údajov o tele a môže si kedykoľvek skontrolovať fyzický stav. Niektoré hlavné funkcie zahŕňajú zobrazenie a analýzu údajov o zdraví a cvičeniach spolu so správou inteligentných zariadení.


 24-hodinové sledovanie srdcového rytmu


Optický snímač BioTracker ™ 2 vyvinutý v Huami dokáže vykonávať 24-hodinové sledovanie srdcového rytmu. Pokrýva zóny srdcového rytmu, informuje vás o efekte cvičenia a poskytuje varovania, keď je váš pokojový srdcový rytmus abnormálne zvýšený.


Meranie saturácie kyslíka


Saturácie krvi kyslíkom je jedným z najdôležitejších faktorov ľudského zdravia. Pri dlhodobej duševnej práci alebo fyzickej aktivite, ako je účasť na maratónoch alebo pri vysoko intenzívnych športoch, si zmerajte hladinu kyslíka v krvi, ak sa cítite nepríjemne, aby ste udržali svoje zdravie pevne vo svojich rukách.


Systém hodnotenia zdravia PAI ™


PAI ™ (Personal Activity Intelligence) je systém hodnotenia zdravia, ktorý používa algoritmy na prevod komplexných údajov, ako je srdcová frekvencia, trvanie aktivity a ďalšie údaje o zdraví, do jedného intuitívneho skóre, aby používatelia ľahko pochopili ich fyzický stav. Táto funkcia pokrýva väčšinu foriem cvičenia a tiež prispôsobuje systém hodnotenia zdravia pre každého používateľa na základe jeho zdravotných údajov.


Monitorovanie kvality spánku


Kvalitný spánok je v modernom svete najvyššou prioritou. Preto hodinky ponúkajú hĺbkové monitorovanie spánku, ktoré dokáže presnejšie určiť fázu spánku (ľahký spánok, hlboký spánok, periódy REM), monitoruje stav dýchania v spánku a poskytuje kvalitnú analýzu a návrhy. Hodinky tiež rozpoznávajú denné zdriemnutia počas 20 minút, aby zaznamenali úplnejšie informácie o spánku.


Monitorovanie úrovne stresu


Skontrolujte svoju hladinu osobného stresu - uvoľnenú, normálnu, strednú alebo vysokú - kedykoľvek po celý deň pociťujete tlak, vaše hodinky to zaznamenajú a poskytnú vám údaje, aby ste vedeli kedy si máte oddýchnuť.


90 vstavaných športových režimov


Aktivujte jeden zo športových režimov, ktoré potrebujete, a po skončení cvičenia hodinky vytvoria zodpovedajúcu analytickú správu, ktorú si môžete pozrieť v mobilnej aplikácii, aby ste mohli neustále zlepšovať svoj cvičebný plán. Inteligentné rozpoznávanie športových režimov tiež eliminuje potrebu manuálneho výberu športových režimov, takže hodinky sú vždy pripravené na akciu.


Inteligentná hlasová pomoc


Na hodinkách môžete vykonávať hlasové operácie bez prístupu na internet prostredníctvom funkcie hlasového ovládania offline - vrátane zapnutia športových režimov alebo otvorenia funkcie sledovania srdcového tepu.


Rýchly prístup ku kľúčovým informáciám


Ak chcete optimalizovať zobrazené informácie, potiahnutím prstom doprava získate prístup k funkcii Karty skratiek, ktorá pohodlne zobrazuje informácie o udalostiach, počasie, hudbu a používané aplikácie na pozadí. Rovnako potiahnite prstom doľava pre aplikáciu Rýchly prístup; prispôsobiteľná aplikácia sekundárnej obrazovky pre rýchly prístup k vašim bežne používaným funkciám. Uľahčite si každodenný život možnosťou rýchleho pohľadu na dôležité informácie.


Prispôsobiteľné upozornenia


Vylepšené haptické vibrácie poskytujú ostrejšiu a rýchlejšiu spätnú väzbu pri prijímaní upozornení. Vďaka haptickému lineárnemu motoru je možné nastavovať vibrácie s rôznymi trvaniami, ktoré poskytujú prvotriedny pocit. Obrazovka sa dá otočiť o 180 °, čo je výhodné pre ľavákov aj pravákov, a je možné ju uzamknúť pomocou hesla, aby sa zabránilo prístupu v prípade, že hodinky nenosíte.. Schopnosť detekcie opotrebenia môže hodinky dokonca automaticky uzamknúť, keď ich zložíte.


Vitálne, každodenné funkcie pripravené


Hodinky dokážu dokonale zvládnuť vaše osobné agendy, upozorniť vás na prichádzajúce hovory alebo správy a upozorniť na pohyb, keď sedíte príliš dlho. Budú tiež sledovať vaše udalosti a ponúknu vám funkcie "Nerušiť", stopky a predpoveď počasia, ako aj nastavenie alarmov a časovačov.

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: nedostupné

129,90 €

Detaily

Špecifikácia

Model produktu: A2023

Čistá hmotnosť: 32 g (bez remienka), 48 g (vrátane remienka)

Vodotesnosť: 5ATM

Displej: 1,39 "AMOLED

Rozlíšenie: 454 x 454 HD, PPI 462

Dotykový displej: 2.5D Corning Gorilla Glass + AF

Typ náramku: Rýchloupínací silikónový remienok

Dĺžka náramku: 120 mm (dlhá) + 87 mm (krátka)

Šírka náramku: 22 mm

MCU: ST STM32L4R9

RAM: 16 MB

Blesk: 256 MB Nand blesk

Senzory: „BioTracker ™ 2 PPG, Senzor akcelerácie, Geomagnetický snímač, Senzor barometra, Senzor okolitého svetla, Senzor gyroskopu, Teplotný senzor, Podpora mikrofónu, Hovorca NA, Podpora coulometra

GNSS: GPS + GLONASS

Bluetooth 5.0

Kapacita batérie: Minimálna hodnota 460 mAh, typická hodnota 471 mAh

Spôsob nabíjania: 2kolíkový Pogo Pin, magnetický nabíjací stojan

Doba nabíjania: približne 2,5 hodiny

Výdrž batérie: v režime denného používania: 24 dní, v režime ťažkého používania: 12 dní

Dlhá výdrž batérie: 45 dní, čas nepretržitého používania GPS: 48 hodín

Motor: lineárny motor

Materiál plášťa: zliatina hliníka + technický plast PA

Podporované zariadeni: Android 5.0 alebo iOS 10.0 a novšie

Balenie: inteligentné hodinky (vrátane štandardného remienka), nabíjacia základňa, užívateľský náramok

  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Hodnotenie