+421 948 533 488KONTAKT
0ks

Nemáte žiadne položky vo vašom nákupnom košíku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Amazfit GTR 2 Classic

Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Krátky popis

Nový klasický základ | 3D zakrivený bezrámový dizajn | Všestranné sledovanie zdravia a fitnes | Ukladanie a prehrávanie hudby | asistent Alexa a offline asistent  | 14 denná veľmi dlhá výdrž batérie  | 5 ATM vodotesnosť


Koncept integrovaného dizajnu Amazfit GTR 2 s 3D sklom, ktoré prirodzene prechádza do tela hodiniek z nehrdzavejúcej ocele, má za následok lepšiu vizuálnu estetiku a širšie zorné pole. Hodinky majú 1,39 ”HD farebný AMOLED displej s hustotou pixelov 326 ppi. Vybrať si môžete z ponuky rôznych štýlov ciferníkov, taktiež upravovať widgety k uľahčeniu prístupu k informáciám alebo si nahrať obľúbené obrázky na pozadie ciferníka. Always On displej vám umožní zobraziť čas, aj keď ostatné funkcie sú neaktívne. Položením ruky alebo jej prekrytím dochádza k vypnutiu obrazovky, čím sa zabezpečí šetrenie energie batérie. Vďaka prepracovanejšej konštrukcii obvodov, tenšiemu telu a batérii s vysokou kapacitou 471 mAh sa GTR 2 môžu pochváliť výdržou až 14 dní.


Amazfit GTR 2 dokážu dokonalo zvládnuť vašu osobnú agendu, upozorniť vás na prichádzajúce hovory alebo správy a upozorniť na potrebu pohybu, keď sedíte príliš dlho. Hodinky tiež sledujú vaše udalosti a ponúkajú funkcie Nerušiť, stopky a predpoveď počasia a tiež umožňujú nastavenie alarmov a časovačov. Možno s nimi prijímať alebo uskutočňovať hovory.


Hodinky sú vybavené technológiou BioTracker ™ 2 vyvinutou spoločnosťou Huami, druhým optickým snímačom biologického sledovania PPG druhej generácie, ktorý umožňuje 24-hodinové sledovanie srdcového rytmu. Pokrýva zóny srdcového rytmu a poskytuje varovania, keď je váš srdcový rytmus abnormálne zvýšený, čím vás informuje o účinku cvičenia a znižuje riziká spojené s ním. Pomocou hodiniek Amazfit GTR 2 si otestujete hladinu SpO2. Okrem toho obsahujú funkciu PAI ™.  Hodnota PAI ™ sa počíta zo spracovania údajov o vašom srdcovom rytme, čase cvičenia a ďalších komplexných zdravotných informáciách pomocou algoritmu.


Kvalitný spánok je na prvom mieste, preto hodinky podporujú hĺbkové monitorovanie spánku, ktoré dokáže presnejšie určiť fázu spánku (ľahký spánok, hlboký spánok, periódy REM9), monitorovať stav dýchania v spánku a poskytovať kvalitnú analýzu a návrhy na zlepšenie. Dokonca rozpoznávajú zdriemnutia počas 20 minút medzi 11:00 - 18:00, aby zaznamenali úplnejšie informácie o spánku.


Sledovať môžete aj úroveň stresu - od uvoľneného, normálneho, stredného alebo vysokého.


Amazfit GTR 2 obsahujú 12 rôznych športových režimov, ako je chôdza, plávanie, horolezectvo, beh na lyžiach, lyžovanie a ďalšie.


Hodinky ľahko ovládate vďaka funkcii rýchleho prístupu. Potiahnutím doľava získate dôležité info, potiahnutím vpravo zaujímavosti. Okrem toho sú k dispozícii klávesové skratky.  Vďaka haptickému lineárnemu motoru je možné nastaviť vibrácie s rôznymi intenzitami a trvaním. Obrazovka Amazfit GTR 2 sa môže otáčať o 180 °, čo je výhodné pre ľavákov aj pravákov, a môže byť tiež uzamknutá pomocou hesla, aby sa zabránilo prístupu ostatných, aj keď nie sú hodinky na vašom zápästí. Schopnosť detekcie nosenia môže hodinky dokonca automaticky uzamknúť, keď ich zložíte.


Hodinky Amazfit GTR 2 sú kompatibilné s aplikáciou Zepp.


 

  • Produkt pochádza z oficálnej distribúcie pre SR.
  • Záruka 24 mesiacov.

Dostupnosť: nedostupné

179,90 €
  1. Napíše hodnotenie k tomuto produktu ako prvý

Napíšte vlastné hodnotenie

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 bod 2 body 3 body 4 body 5 bodov
Hodnotenie